Καλωσορίζουμε τους νέους μας φοιτητές!

IMG 0357WEB

Η πρώτη μέρα γνωριμίας με το Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα Σπουδών «Ψυχολογία της Άσκησης» περιελάμβανε παρουσίαση του προγράμματος από τον διευθυντή Α. Παπαϊωάννου και η μέρα έκλεισε με δείπνο σε ταβέρνα της πόλης των Τρικάλων όπου φοιτητές και διδάσκοντες είχανε την ευκαιρία να γνωριστούν καλύτερα.

Το Μεταπτυχιακό μας πρόγραμμα φέτος έχει τη χαρά να υποδεχτεί στα Τρίκαλα φοιτητές από διάφορα σημεία της Ελλάδας, την Ευρώπη, την Αμερική και τον Καναδά, αλλά και την Αφρική, που επέλεξαν φέτος το ΤΕΦΑΑ του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας για τις σπουδές τους χάρη στη αναγνώριση που κέρδισε το πρόγραμμα τα προηγούμενα χρόνια στον παγκόσμιο χάρτη της Αθλητικής Ψυχολογίας.

Καλώς ορίσατε στο πρόγραμμά μας και σας ευχόμαστε ένα ταξίδι γεμάτο νέες εμπειρίες!