Μνημόνιο Συνεργασίας με 1η Στρατιά

Στις Εγκαταστάσεις της 1ης Στρατιάς στην Λάρισα, υπογράφτηκε την Τρίτη 4-7-2017 Μνημόνιο Συνεργασίας μεταξύ της 1ης Στρατιάς και της Σχολής Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (ΣΕΦΑΑ) του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας. Το κείμενο υπέγραψαν ο Διοικητής της 1ης Στρατιάς Αντιστράτηγος Δημόκριτος Ζερβάκης και ο Κοσμήτορας  της ΣΕΦΑΑ καθηγητής Γιάννης Κουτεντάκης. Στους τομείς συνεργασίας περιλαμβάνονται η εκπαίδευση/επιμόρφωση προσωπικού και η πραγματοποίηση στοχευμένων μελετών που θα εξυπηρετούν τους δύο φορείς. Παρατίθεται φωτογραφικό υλικό από την τελετή υπογραφής.

5.1

ΠΜΣ Εφαρμοσμένη Κινησιολογία στις Ένοπλες Δυνάμεις
ΤΕΦΑΑ
Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
42 100 Τρίκαλα

E. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
T. +30 24310 47019
F. +30 24310 47057